jyvaskyl_jykeli

  • Suurenna fontin kokoa
  • Fontin oletuskoko
  • Pienennä fontin kokoa
Home
Sähköposti Tulosta PDF

Pelataan ajalla 10.4.-21.5.2017, voittajalle 500 €

KS Ranking osakilpailu

Liiton erikoistarjous Hutungissa

10.4.-21.5.2017, 6 s. am (harjoittelu 10 min.)
Finaaliin alkukilpailun 16 parasta, finaalin pelitapa 8 sarjaa am.       
Finaali su 21.5. klo 16:00, viimeiset alkukilpailuerät samana päivänä klo 11 & 13       
Palkinnot

1.    500 €
2.    250 €
3.    150 €
4.    100 €
5.     70 €
6.     50 €
7.    -16 25 €

Radanhoito Middle Road
Tasoitukset 205-155 / 70%   
Kilpailumaksu/uusinta (rajaton) 25 €, ei merkintäkilpailua
Kilpailun johtajat: Vexi Reinikainen & Janne Salonen
Kilpailu on Jyväskylän keilailuliiton hyväksymä
Kilpailu on Keski-Suomi Ranking -osakilpailu

Kilpailutilanne 17.5.:

1. Kallio Jesse TPS Turku 1607 6 (0) (57) (278)
2. Kyyrönen Mika KIRI Jyväskylä 1386 6 (36) (45) (201)
3. Ässämäki Kalle KIRI Jyväskylä 1382 6 (72) (43) (220)
4. Broman Timo Ramblers Jyväskylä 1376 6 (36) (44) (203)
5. Järvinen Juha MuurKe Jyväskylä 1370 6 (96) (36) (180)
6. Paananen Niko Aleksi BC Rännärit Äänekoski 1366 6 (48) (45) (259)
7. Poutiainen Miikka HutuKe Jyväskylä 1352 6 (54) (35) (213)
8. Salopuro Risto HutuKe Jyväskylä 1346 6 (96) (37) (224)
9. Poutiainen Jukka HutuKe Jyväskylä 1344 6 (18) (43) (235)
10. Salonen Janne Ramblers Jyväskylä 1336 6 (6) (42) (182)
11. Tiainen Heikki Ramblers Jyväskylä 1333 6 (24) (38) (239)
12. Haakana Petri KIRI Jyväskylä 1329 6 (36) (38) (201)
13. Häkkinen Pepe KIRI Jyväskylä 1321 6 (66) (33) (248)
14. Kukkonen Juho KIRI Jyväskylä 1309 6 (48) (40) (212)
15. Tuunanen Juha KSK Jyväskylä 1305 6 (78) (31) (183)
16. Kiviniemi Eerikki HutuKe Jyväskylä 1301 6 (54) (37) (193)


17. Varma Seppo MuurKe Jyväskylä 1301 6 (90) (30) (203)
18. Suoranta Jari HutuKe Jyväskylä 1299 6 (150) (33) (230)
19. Huttunen Jari Pekka Kos-Kei Äänekoski 1296 6 (36) (36) (236)
20. Järvinen Markku KIRI Jyväskylä 1295 6 (24) (37) (172)
21. Salonen Jami HutuKe Jyväskylä 1294 6 (24) (34) (266)
22. Reinikainen Veijo TGB Jyväskylä 1291 6 (108) (31) (159)
23. Hård Juha KIRI Jyväskylä 1290 6 (12) (37) (235)
24. Jääskeläinen Markku KIRI Jyväskylä 1276 6 (78) (29) (204)
25. Järvinen Kare GF-J Jyväskylä 1275 6 (108) (36) (193)
26. Kuorelahti Heli Tripla Jyväskylä 1273 6 (114) (25) (168)
27. Haakana Olli KIRI Jyväskylä 1271 6 (72) (30) (235)
28. Karhinen Jukka KSK Jyväskylä 1269 6 (72) (24) (192)
29. Mölsä Jouko Sepot-JKL Jyväskylä 1263 6 (72) (30) (202)
30. Paukku Seppo Kipparit Jyväskylä 1263 6 (144) (21) (183)
31. Puurunen Markku HutuKe Jyväskylä 1262 6 (54) (32) (172)
32. Holmalahti Risto MuurKe Jyväskylä 1260 6 (78) (27) (217)
33. Vahtola Erkki KIRI Jyväskylä 1258 6 (60) (29) (231)
34. Onttonen Erkki Ramblers Jyväskylä 1258 6 (132) (23) (180)
35. Humalalampi Kati TGB Jyväskylä 1255 6 (78) (32) (168)
36. Lius Seppo LauKe Jyväskylä 1253 6 (144) (25) (168)
37. Puusaari Sanna HutuKe Jyväskylä 1252 6 (210) (27) (154)
38. Tolonen Panu PeBo Ylä-Savo 1249 6 (24) (34) (206)
39. Korhonen Paavo X300 Äänekoski 1249 6 (132) (25) (179)
40. Kuorelahti Matti X300 Äänekoski 1248 6 (132) (29) (184)
41. Juvonen Matti Sepot-JKL Jyväskylä 1247 6 (138) (24) (166)
42. Nurminen Sanna Tripla Jyväskylä 1245 6 (150) (25) (201)
43. Ahonen Harri TGB Jyväskylä 1239 6 (120) (26) (180)
44. Tuomisto Mauno KIRI Jyväskylä 1239 6 (150) (22) (210)
45. Salminen-Riikonen Pirjo Tripla Jyväskylä 1239 6 (168) (19) (193)
46. Maukonen Jyrki LauKe Jyväskylä 1238 6 (90) (27) (193)
47. Pellinen Ari TGB Jyväskylä 1237 6 (90) (30) (170)
48. Kinnunen Tero LauKe Jyväskylä 1234 6 (96) (26) (213)
49. Kettunen Jorma OPS Oulu 1228 6 (30) (31) (216)
50. Pelkonen Risto JRKM Jyväskylä 1226 6 (18) (29) (199)
51. Muhonen Veli-Matti MuurKe Jyväskylä 1224 6 (174) (26) (179)
52. Leisalo Anne Tripla Jyväskylä 1222 6 (156) (23) (245)
53. Järvinen Tiina Tripla Jyväskylä 1221 6 (126) (24) (205)
54. Salminen Mikko MuurKe Jyväskylä 1212 6 (96) (29) (201)
55. Länkinen Reijo X300 Äänekoski 1208 6 (84) (30) (173)
56. Riikonen Asko LauKe Jyväskylä 1206 6 (174) (22) (179)
57. Reijonen Riitta MuurKe Jyväskylä 1201 6 (192) (21) (190)
58. Kalliokoski Uolevi KIRI Jyväskylä 1200 6 (150) (26) (147)
59. Kokki Timo HKV Helsinki 1198 6 (150) (25) (169)
60. Muukkonen Hannu TGB Jyväskylä 1195 6 (48) (28) (155)
61. Vainio Timo KosKa Äänekoski 1191 6 (174) (23) (164)
62. Selkälä Tapani Sepot-JKL Jyväskylä 1187 6 (150) (18) (183)
63. Humalalampi Niko TGB Jyväskylä 1186 6 (36) (28) (182)
64. Mastomäki Petri VilKe Keurusselkä 1184 6 (0) (31) (165)
65. Soini Raija Sepot-JKL Jyväskylä 1181 6 (168) (19) (145)
66. Päällysaho Vilho MuurKe Jyväskylä 1178 6 (114) (24) (188)
67. Peltomaa Olli Jyrä Helsinki 1176 6 (54) (28) (173)
68. Taali Teuvo KIRI Jyväskylä 1172 6 (84) (25) (198)
69. Koivistoinen Raimo Sepot-JKL Jyväskylä 1168 6 (132) (19) (187)
70. Pelkonen Rita OPS Oulu 1165 6 (162) (17) (163)
71. Åkerman Raine X300 Äänekoski 1162 6 (174) (22) (180)
72. Nurminen Kari LauKe Jyväskylä 1161 6 (108) (15) (196)
73. Vanhanen Reino Sepot-JKL Jyväskylä 1157 6 (168) (14) (178)
74. Tammivuori Eila Skorpionit Jyväskylä 1154 6 (132) (20) (191)
75. Siukola Jukka-Pekka VilKe Keurusselkä 1152 6 (72) (22) (232)
76. Asp Kari MuurKe Jyväskylä 1150 6 (144) (18) (123)
77. Järvinen Kari GF-J Jyväskylä 1144 6 (126) (18) (169)
78. Mastomäki Antti VilKe Keurusselkä 1141 6 (54) (25) (177)
79. Tuomainen Reijo Valmet Jyväskylä 1131 6 (60) (25) (146)
80. Lehtonen Auli Tripla Jyväskylä 1129 6 (132) (24) (139)
81. Peura Timo HutuKe Jyväskylä 1126 6 (90) (17) (154)
82. Soini Antti Sepot-JKL Jyväskylä 1125 6 (102) (22) (167)
83. Manninen Onni Sepot-JKL Jyväskylä 1125 6 (174) (17) (154)
84. Hytönen Esko KIRI Jyväskylä 1124 6 (42) (22) (158)
85. Salminen Reijo Valmet Jyväskylä 1122 6 (180) (16) (168)
86. Kettunen Minna OLS Oulu 1112 6 (162) (17) (147)
87. Kangassalo Satu Tripla Jyväskylä 1111 6 (210) (11) (152)
88. Tuomela Kari Sepot-JKL Jyväskylä 1109 6 (120) (17) (146)
89. Rautiainen Tuomo Sepot-JKL Jyväskylä 1109 6 (210) (12) (164)
90. Berg Sisko Skorpionit Jyväskylä 1099 6 (198) (15) (153)
91. Laukkanen Risto Sepot-JKL Jyväskylä 1097 6 (132) (18) (150)
92. Jokiperä Tuula Tripla Jyväskylä 1091 6 (156) (11) (164)
93. Tuunanen Seppo MuurKe Jyväskylä 1089 6 (78) (19) (148)
94. Vainio Arja Tripla Jyväskylä 1082 6 (210) (16) (180)
95. Juvonen Elma Sepot-JKL Jyväskylä 1069 6 (210) (11) (122)
96. Rantala Diego Jaguaarit Jyväskylä 1068 6 (54) (22) (132)
97. Halme Tarja Tripla Jyväskylä 1067 6 (192) (12) (123)
98. Halonen Tatu Valmet Jyväskylä 1063 6 (114) (20) (158)
99. Luukkonen Ilmi Tripla Jyväskylä 1053 6 (210) (5) (132)
100. Tokkari Toivo Kipparit Jyväskylä 1049 6 (180) (12) (161)
101. Hämäläinen Harri T. KSK Jyväskylä 1045 6 (210) (16) (142)
102. Tammivuori Santeri MuurKe Jyväskylä 1043 6 (210) (10) (126)
103. Oikari Ahti Sepot-JKL Jyväskylä 1015 6 (192) (9) (154)

KS-RANKING:
1. Kallio Jesse TPS Turku 1607 6 (0) (57) (278)
2. Ässämäki Kalle KIRI Jyväskylä 1382 6 (72) (43) (220)
3. Broman Timo Ramblers Jyväskylä 1376 6 (36) (44) (203)
4. Poutiainen Miikka HutuKe Jyväskylä 1352 6 (54) (35) (213)
5. Poutiainen Jukka HutuKe Jyväskylä 1344 6 (18) (43) (235)
6. Salonen Janne Ramblers Jyväskylä 1336 6 (6) (42) (182)
7. Tiainen Heikki Ramblers Jyväskylä 1333 6 (24) (38) (239)
8. Häkkinen Pepe KIRI Jyväskylä 1321 6 (66) (33) (248)
9. Kukkonen Juho KIRI Jyväskylä 1309 6 (48) (40) (212)
10. Kiviniemi Eerikki HutuKe Jyväskylä 1301 6 (54) (37) (193)
11. Suoranta Jari HutuKe Jyväskylä 1299 6 (150) (33) (230)
12. Huttunen Jari Pekka Kos-Kei Äänekoski 1296 6 (36) (36) (236)
13. Salonen Jami HutuKe Jyväskylä 1294 6 (24) (34) (266)
14. Hård Juha KIRI Jyväskylä 1290 6 (12) (37) (235)
15. Kuorelahti Heli Tripla Jyväskylä 1273 6 (114) (25) (168)
16. Haakana Olli KIRI Jyväskylä 1271 6 (72) (30) (235)
17. Mölsä Jouko Sepot-JKL Jyväskylä 1263 6 (72) (30) (202)
18. Puurunen Markku HutuKe Jyväskylä 1262 6 (54) (32) (172)
19. Vahtola Erkki KIRI Jyväskylä 1258 6 (60) (29) (231)
20. Korhonen Paavo X300 Äänekoski 1249 6 (132) (25) (179)
21. Kuorelahti Matti X300 Äänekoski 1248 6 (132) (29) (184)
22. Salminen-Riikonen Pirjo Tripla Jyväskylä 1239 6 (168) (19) (193)
23. Maukonen Jyrki LauKe Jyväskylä 1238 6 (90) (27) (193)
24. Pelkonen Risto JRKM Jyväskylä 1226 6 (18) (29) (199)
25. Leisalo Anne Tripla Jyväskylä 1222 6 (156) (23) (245)
26. Riikonen Asko LauKe Jyväskylä 1206 6 (174) (22) (179)
27. Humalalampi Niko TGB Jyväskylä 1186 6 (36) (28) (182)
28. Länkinen Reijo X300 Äänekoski 1168 6 (84) (22) (168)
29. Peura Timo HutuKe Jyväskylä 1126 6 (90) (17) (154)
30. Hytönen Esko KIRI Jyväskylä 1124 6 (42) (22) (158)
31. Vainio Arja Tripla Jyväskylä 1082 6 (210) (16) (180)
32. Halonen Tatu Valmet Jyväskylä 1063 6 (114) (20) (158)

Liiton mestaruuskilpailu 2017

Juniorit:


1. Ässämäki Kalle KIRI Jyväskylä 1310 6 (0) (43) (220)
2. Salonen Jami HutuKe Jyväskylä 1217 6 (0) (33) (251)
3. Kukkonen Juho KIRI Jyväskylä 1169 6 (0) (30) (209)
4. Tammivuori Santeri MuurKe Jyväskylä 833 6 (0) (10) (126)

Naiset:

1. Humalalampi Kati TGB Jyväskylä 1177 6 (0) (32) (168)
2. Nurminen Sanna Tripla Jyväskylä 1095 6 (0) (25) (201)
3. Järvinen Tiina Tripla Jyväskylä 1095 6 (0) (24) (205)
4. Salminen-Riikonen Pirjo Tripla Jyväskylä 1071 6 (0) (19) (193)
5. Leisalo Anne Tripla Jyväskylä 1024 6 (0) (21) (195)
6. Tammivuori Eila Skorpionit Jyväskylä 1022 6 (0) (20) (191)
7. Kuorelahti Heli Tripla Jyväskylä 1014 6 (0) (16) (190)
8. Soini Raija Sepot-JKL Jyväskylä 1013 6 (0) (19) (145)
9. Reijonen Riitta MuurKe Jyväskylä 1009 6 (0) (21) (190)
10. Lehtonen Auli Tripla Jyväskylä 997 6 (0) (24) (139)
11. Jokiperä Tuula Tripla Jyväskylä 935 6 (0) (11) (164)
12. Berg Sisko Skorpionit Jyväskylä 901 6 (0) (15) (153)
13. Kangassalo Satu Tripla Jyväskylä 901 6 (0) (11) (152)
14. Halme Tarja Tripla Jyväskylä 875 6 (0) (12) (123)
15. Vainio Arja Tripla Jyväskylä 872 6 (0) (16) (180)
16. Juvonen Elma Sepot-JKL Jyväskylä 859 6 (0) (11) (122)
17. Luukkonen Ilmi Tripla Jyväskylä 843 6 (0) (5) (132)

Miehet:


1. Ässämäki Kalle KIRI Jyväskylä 1310 6 (0) (43) (220)
2. Haakana Petri KIRI Jyväskylä 1293 6 (0) (38) (201)
3. Hård Juha KIRI Jyväskylä 1278 6 (0) (37) (235)
4. Järvinen Juha MuurKe Jyväskylä 1274 6 (0) (36) (180)
5. Broman Timo Ramblers Jyväskylä 1272 6 (0) (34) (179)
6. Järvinen Markku KIRI Jyväskylä 1271 6 (0) (37) (172)
7. Häkkinen Pepe KIRI Jyväskylä 1255 6 (0) (33) (248)
8. Kiviniemi Eerikki HutuKe Jyväskylä 1247 6 (0) (37) (193)
9. Tiainen Heikki Ramblers Jyväskylä 1239 6 (0) (38) (244)
10. Tuunanen Juha KSK Jyväskylä 1227 6 (0) (31) (183)
11. Salonen Janne Ramblers Jyväskylä 1226 6 (0) (35) (214)
12. Salonen Jami HutuKe Jyväskylä 1217 6 (0) (33) (251)
13. Puurunen Markku HutuKe Jyväskylä 1208 6 (0) (32) (172)
14. Pelkonen Risto JRKM Jyväskylä 1208 6 (0) (29) (199)
15. Haakana Olli KIRI Jyväskylä 1199 6 (0) (30) (235)
16. Varma Seppo MuurKe Jyväskylä 1199 6 (0) (30) (215)
17. Jääskeläinen Markku KIRI Jyväskylä 1198 6 (0) (29) (204)
18. Karhinen Jukka KSK Jyväskylä 1197 6 (0) (24) (192)
19. Mölsä Jouko Sepot-JKL Jyväskylä 1191 6 (0) (30) (202)
20. Reinikainen Veijo TGB Jyväskylä 1183 6 (0) (31) (159)
21. Holmalahti Risto MuurKe Jyväskylä 1182 6 (0) (27) (217)
22. Kukkonen Juho KIRI Jyväskylä 1169 6 (0) (30) (209)
23. Salopuro Risto HutuKe Jyväskylä 1169 6 (0) (28) (180)
24. Järvinen Kare GF-J Jyväskylä 1167 6 (0) (36) (193)
25. Humalalampi Niko TGB Jyväskylä 1150 6 (0) (28) (182)
26. Suoranta Jari HutuKe Jyväskylä 1149 6 (0) (33) (230)
27. Maukonen Jyrki LauKe Jyväskylä 1148 6 (0) (27) (193)
28. Pellinen Ari TGB Jyväskylä 1147 6 (0) (30) (170)
29. Muukkonen Hannu TGB Jyväskylä 1147 6 (0) (28) (155)
30. Kinnunen Tero LauKe Jyväskylä 1138 6 (0) (26) (213)
31. Kyyrönen Mika KIRI Jyväskylä 1134 6 (0) (30) (184)
32. Poutiainen Miikka HutuKe Jyväskylä 1126 6 (0) (29) (187)
33. Onttonen Erkki Ramblers Jyväskylä 1126 6 (0) (23) (180)
34. Vahtola Erkki KIRI Jyväskylä 1122 6 (0) (22) (174)
35. Ahonen Harri TGB Jyväskylä 1119 6 (0) (26) (180)
36. Paukku Seppo Kipparit Jyväskylä 1119 6 (0) (21) (183)
37. Lius Seppo LauKe Jyväskylä 1109 6 (0) (25) (168)
38. Juvonen Matti Sepot-JKL Jyväskylä 1109 6 (0) (24) (166)
39. Poutiainen Jukka HutuKe Jyväskylä 1090 6 (0) (23) (193)
40. Tuomisto Mauno KIRI Jyväskylä 1089 6 (0) (22) (210)
41. Taali Teuvo KIRI Jyväskylä 1088 6 (0) (25) (198)
42. Tuomainen Reijo Valmet Jyväskylä 1071 6 (0) (25) (146)
43. Salminen Mikko MuurKe Jyväskylä 1068 6 (0) (32)(1068)
44. Päällysaho Vilho MuurKe Jyväskylä 1064 6 (0) (24) (188)
45. Muhonen Veli-Matti MuurKe Jyväskylä 1050 6 (0) (26) (179)
46. Hytönen Esko KIRI Jyväskylä 1042 6 (0) (20) (173)
47. Selkälä Tapani Sepot-JKL Jyväskylä 1037 6 (0) (18) (183)
48. Koivistoinen Raimo Sepot-JKL Jyväskylä 1036 6 (0) (19) (187)
49. Peura Timo HutuKe Jyväskylä 1036 6 (0) (17) (154)
50. Riikonen Asko LauKe Jyväskylä 1032 6 (0) (22) (179)
51. Nurminen Kari LauKe Jyväskylä 1027 6 (0) (17) (167)
52. Soini Antti Sepot-JKL Jyväskylä 1023 6 (0) (22) (167)
53. Järvinen Kari GF-J Jyväskylä 1018 6 (0) (18) (169)
54. Tuunanen Seppo MuurKe Jyväskylä 1011 6 (0) (19) (148)
55. Asp Kari MuurKe Jyväskylä 1006 6 (0) (18) (123)
56. Tuomela Kari Sepot-JKL Jyväskylä 989 6 (0) (17) (146)
57. Vanhanen Reino Sepot-JKL Jyväskylä 989 6 (0) (14) (178)
58. Laukkanen Risto Sepot-JKL Jyväskylä 965 6 (0) (18) (150)
59. Kalliokoski Uolevi KIRI Jyväskylä 957 6 (0) (19) (172)
60. Manninen Onni Sepot-JKL Jyväskylä 951 6 (0) (17) (154)
61. Halonen Tatu Valmet Jyväskylä 949 6 (0) (20) (158)
62. Salminen Reijo Valmet Jyväskylä 942 6 (0) (16) (168)
63. Rautiainen Tuomo Sepot-JKL Jyväskylä 899 6 (0) (12) (164)
64. Tokkari Toivo Kipparit Jyväskylä 869 6 (0) (12) (161)
65. Hämäläinen Harri T. KSK Jyväskylä 835 6 (0) (16) (142)
66. Tammivuori Santeri MuurKe Jyväskylä 833 6 (0) (10) (126)
67. Oikari Ahti Sepot-JKL Jyväskylä 823 6 (0) (9) (154)

CD Naiset:

1. Nurminen Sanna Tripla Jyväskylä 1095 6 (0) (25) (201)
2. Järvinen Tiina Tripla Jyväskylä 1095 6 (0) (24) (205)
3. Salminen-Riikonen Pirjo Tripla Jyväskylä 1071 6 (0) (19) (193)
4. Leisalo Anne Tripla Jyväskylä 1024 6 (0) (21) (195)
5. Tammivuori Eila Skorpionit Jyväskylä 1022 6 (0) (20) (191)
6. Kuorelahti Heli Tripla Jyväskylä 1014 6 (0) (16) (190)
7. Soini Raija Sepot-JKL Jyväskylä 1013 6 (0) (19) (145)
8. Reijonen Riitta MuurKe Jyväskylä 1009 6 (0) (21) (190)
9. Lehtonen Auli Tripla Jyväskylä 997 6 (0) (24) (139)
10. Jokiperä Tuula Tripla Jyväskylä 935 6 (0) (11) (164)
11. Berg Sisko Skorpionit Jyväskylä 901 6 (0) (15) (153)
12. Kangassalo Satu Tripla Jyväskylä 901 6 (0) (11) (152)
13. Halme Tarja Tripla Jyväskylä 875 6 (0) (12) (123)
14. Vainio Arja Tripla Jyväskylä 872 6 (0) (16) (180)
15. Juvonen Elma Sepot-JKL Jyväskylä 859 6 (0) (11) (122)
16. Luukkonen Ilmi Tripla Jyväskylä 843 6 (0) (5) (132)

CD Miehet:


1. Suoranta Jari HutuKe Jyväskylä 1149 6 (0) (33) (230)
2. Onttonen Erkki Ramblers Jyväskylä 1126 6 (0) (23) (180)
3. Paukku Seppo Kipparit Jyväskylä 1119 6 (0) (21) (183)
4. Juvonen Matti Sepot-JKL Jyväskylä 1109 6 (0) (24) (166)
5. Tuomisto Mauno KIRI Jyväskylä 1089 6 (0) (22) (210)
6. Muhonen Veli-Matti MuurKe Jyväskylä 1050 6 (0) (26) (179)
7. Selkälä Tapani Sepot-JKL Jyväskylä 1037 6 (0) (18) (183)
8. Koivistoinen Raimo Sepot-JKL Jyväskylä 1036 6 (0) (19) (187)
9. Riikonen Asko LauKe Jyväskylä 1032 6 (0) (22) (179)
10. Järvinen Kari GF-J Jyväskylä 1018 6 (0) (18) (169)
11. Asp Kari MuurKe Jyväskylä 1006 6 (0) (18) (123)
12. Vanhanen Reino Sepot-JKL Jyväskylä 989 6 (0) (14) (178)
13. Laukkanen Risto Sepot-JKL Jyväskylä 965 6 (0) (18) (150)
14. Kalliokoski Uolevi KIRI Jyväskylä 957 6 (0) (19) (172)
15. Manninen Onni Sepot-JKL Jyväskylä 951 6 (0) (17) (154)
16. Salminen Reijo Valmet Jyväskylä 942 6 (0) (16) (168)
17. Rautiainen Tuomo Sepot-JKL Jyväskylä 899 6 (0) (12) (164)
18. Tokkari Toivo Kipparit Jyväskylä 869 6 (0) (12) (161)
19. Hämäläinen Harri T. KSK Jyväskylä 835 6 (0) (16) (142)
20. Tammivuori Santeri MuurKe Jyväskylä 833 6 (0) (10) (126)
21. Oikari Ahti Sepot-JKL Jyväskylä 823 6 (0) (9) (154)

Veteraanit:


1. Järvinen Juha MuurKe Jyväskylä 1292 6 (18) (36) (180)
2. Hård Juha KIRI Jyväskylä 1290 6 (12) (37) (235)
3. Tiainen Heikki Ramblers Jyväskylä 1287 6 (48) (38) (244)
4. Paukku Seppo Kipparit Jyväskylä 1251 6 (132) (21) (183)
5. Pelkonen Risto JRKM Jyväskylä 1250 6 (42) (29) (199)
6. Mölsä Jouko Sepot-JKL Jyväskylä 1245 6 (54) (30) (202)
7. Tuunanen Juha KSK Jyväskylä 1233 6 (6) (31) (183)
8. Varma Seppo MuurKe Jyväskylä 1229 6 (30) (30) (215)
9. Jääskeläinen Markku KIRI Jyväskylä 1228 6 (30) (29) (204)
10. Holmalahti Risto MuurKe Jyväskylä 1224 6 (42) (27) (217)
11. Tuomisto Mauno KIRI Jyväskylä 1197 6 (108) (22) (210)
12. Vahtola Erkki KIRI Jyväskylä 1188 6 (66) (22) (174)
13. Reinikainen Veijo TGB Jyväskylä 1183 6 (0) (31) (159)
14. Onttonen Erkki Ramblers Jyväskylä 1174 6 (48) (23) (180)
15. Juvonen Matti Sepot-JKL Jyväskylä 1169 6 (60) (24) (166)
16. Salminen Mikko MuurKe Jyväskylä 1158 6 (42) (29) (201)
17. Kinnunen Tero LauKe Jyväskylä 1156 6 (18) (26) (213)
18. Muukkonen Hannu TGB Jyväskylä 1147 6 (0) (28) (155)
19. Koivistoinen Raimo Sepot-JKL Jyväskylä 1138 6 (102) (19) (187)
20. Ahonen Harri TGB Jyväskylä 1131 6 (12) (26) (180)
21. Selkälä Tapani Sepot-JKL Jyväskylä 1103 6 (66) (18) (183)
22. Tuomainen Reijo Valmet Jyväskylä 1101 6 (30) (25) (146)
23. Soini Antti Sepot-JKL Jyväskylä 1101 6 (78) (22) (167)
24. Taali Teuvo KIRI Jyväskylä 1100 6 (12) (25) (198)
25. Päällysaho Vilho MuurKe Jyväskylä 1094 6 (30) (24) (188)
26. Tammivuori Eila Skorpionit Jyväskylä 1094 6 (72) (20) (191)
27. Tuunanen Seppo MuurKe Jyväskylä 1083 6 (72) (19) (148)
28. Lehtonen Auli Tripla Jyväskylä 1081 6 (84) (24) (139)
29. Salminen-Riikonen Pirjo Tripla Jyväskylä 1077 6 (6) (19) (193)
30. Soini Raija Sepot-JKL Jyväskylä 1073 6 (60) (19) (145)
31. Tuomela Kari Sepot-JKL Jyväskylä 1073 6 (84) (17) (146)
32. Muhonen Veli-Matti MuurKe Jyväskylä 1062 6 (12) (26) (179)
33. Vanhanen Reino Sepot-JKL Jyväskylä 1037 6 (48) (14) (178)
34. Peura Timo HutuKe Jyväskylä 1036 6 (0) (17) (154)
35. Leisalo Anne Tripla Jyväskylä 1024 6 (0) (21) (195)
36. Asp Kari MuurKe Jyväskylä 1024 6 (18) (18) (123)
37. Laukkanen Risto Sepot-JKL Jyväskylä 1019 6 (54) (18) (150)
38. Manninen Onni Sepot-JKL Jyväskylä 1017 6 (66) (17) (154)
39. Rautiainen Tuomo Sepot-JKL Jyväskylä 1013 6 (114) (12) (164)
40. Salminen Reijo Valmet Jyväskylä 1008 6 (66) (16) (168)
41. Berg Sisko Skorpionit Jyväskylä 1003 6 (102) (15) (153)
42. Halonen Tatu Valmet Jyväskylä 979 6 (30) (20) (158)
43. Kalliokoski Uolevi KIRI Jyväskylä 975 6 (18) (19) (172)
44. Juvonen Elma Sepot-JKL Jyväskylä 943 6 (84) (11) (122)
45. Tokkari Toivo Kipparit Jyväskylä 941 6 (72) (12) (161)
46. Jokiperä Tuula Tripla Jyväskylä 935 6 (0) (11) (164)
47. Halme Tarja Tripla Jyväskylä 929 6 (54) (12) (123)
48. Luukkonen Ilmi Tripla Jyväskylä 897 6 (54) (5) (132)
49. Oikari Ahti Sepot-JKL Jyväskylä 865 6 (42) (9) (154)

 

LAST_UPDATED2